VALIXHE REGENT CHAMPAGNE

Ofertë

5,490L7,990L

Gjendja Ka sasi

Për ata që udhëtimin e kanë pjesë të punës apo edhe ata të cilët thjesht i pëlqejnë udhëtimet, Regent është githçka që i’u duhet. Comodita Home vjen me linjën më të re të valixheve Regent të cilat i gjeni në 3 madhësi në ngjyra të ndryshme, sipas preferencës tuaj.
• Mundësi zgjerimi 20%.
• Të testuara në mënyrë rigoroze për t’u siguruar që plotësojnë standardet.
• Pjesa e jashtme e fortë që i reziston sfidave të udhëtimeve moderne.
• Katër rrota të dyfishta rrotulluese që lejojnë rrotullimin 360 shkallë në mënyrë që të mos ketë peshë në krahun apo shpatullën tuaj për ta lëvizur në çfarëdo terreni pa mundim.
• Zinxhirë të testuar me qëndrueshmëri të lartë.
• Dorëza të testuara ergonomike për përdorim të lehtë.
• Pjesa e jashtme e përforcuar dhe rezistente ndaj gërvishtjeve.
• Mbron gjërat tuaja nga lagështia.

Clear
SKU: N/A Kategoritë , , , ,

Informata më të detajuara

Dimensions N/A
Valixhe

L, M, S