SET ROBDISHANËSH HERA

Ofertë

10,900L 7,890L

Gjendja Nuk ka sasi

Seti Robdishanëve Hera Është I Qepur Me Material 100% Pambuk. Secila Nga Pjesët E Këtij Seti Ka Detaje Komplekse Të Qëndisura Në Precizitet Të Lartë.

Ky Set Është I Dizajnuar Për Dy Persona Dhe Ka 8 Elemnete:

  • 2 X Robdishanë
  • 2 X Peshqir Të Mëdhenjë
  • 2 X Peshqir Të Vegjël
  • 2 X Palë Shapka

Out of stock

SKU: 3902049440854 Kategoritë , , ,

Përshkrimi

SET ROBDISHANËSH HERA 8 pcs