TAPET DEKORATIV ME FIJE FLORAL

Ofertë

1,390L3,590L

Gjendja Ka sasi

Tapeti i stilit bohem është mënyra më e mirë për të sjell në pah elementet e vjetra në një formë moderne.
I qepur në materialin jetëgjatë 100% Polyester, kombinohet lehtësisht për dhomën tuaj të ditës, afër krevatit të gjumit apo në ambientet e zyrës për një pamje alterneative. Laramanija e ngjyrave në format simetrike të punuarara me delikates mbeten kryefjala e këtij produkti kaq special.
Dimensioniet:80x150CM dhe 120x180CM

Clear
SKU: N/A Kategoria:

Informata më të detajuara

Qilim

80×150, 120×180