BATANIJE COMODITA SOFT TOUCH

Ofertë

1,290L1,790L

Gjendja Ka sasi
Clear

Përshkrimi

BATANIJE COMODITA SOFT TOUCH BEIGE 160x200cm dhe 200x200cm

Informata më të detajuara

Zgjidh Përmasën

160×200, 200×200

Zgjidh Ngjyrën

Powder, Light Beige, Pine Green, Grey, Pumpkin, Lemon